Všetky kategórie
O nás

O spoločnosti Uplift

Jedinečný obchodný model. Nepredávame priamo koncovým používateľom. Potreba každého predajcu je jednou z našich hlavných starostí. Každý projekt alebo ponuka je šitá na mieru. Každý deň neustále inovujeme, aby sme zabezpečili úspech na rastúcom trhu.

Kto sme?

5 rokov sme začali Uplift, cieľom bolo vyrobiť skvelý stojaci stôl za neuveriteľnú cenu a navyše poskytnúť komplexné riešenia nábytku. Dizajn, nástroje, certifikácia, načasovanie... Dnes sú všetky produkty schválené certifikátmi ISO9001, CE, TUV, BIFMAx5.5 a UL. 30+ dizajnových patentov, ktoré bránia ostatným v predaji podobného produktu v priamej konkurencii s našimi predajcami. Jedinečný obchodný model. Nepredávame priamo koncovým používateľom. Potreba každého predajcu je jednou z našich hlavných starostí. Každý projekt alebo ponuka je šitá na mieru. Každý deň neustále inovujeme, aby sme zabezpečili úspech na rastúcom trhu.

História vývoja

Naše zdroje a úsilie sa zameriavajú na pomoc našim zákazníkom pri vytváraní a budovaní ich značiek a podnikania. V centre nášho rozhodnutia sú výhody zákazníka.

2008

2008

Vstúpil do plechového priemyslu

Devín, generálny riaditeľ so zameraním na strojársku výrobu so silnými teoretickými znalosťami, začal pracovať v závode na výrobu plechu v roku 2008. Počas práce Devín naplno zúročil nadobudnuté vedomosti do tvrdej praxe a čoskoro dostal príležitosť povýšiť sa do manažmentu.

2013

2013

Houdry založil

Na pozadí 6-ročných výrobných a manažérskych skúseností v plechovom priemysle začal Devín zakladať vlastnú spoločnosť Houdry. Bývalá spoločnosť poskytla Houdrymu silnú produktovú aj technologickú podporu. Potom Devín začal podnikať v oblasti dovozu a vývozu výrobkov z plechu a dosiahol dobré výsledky.

2014

2014

Vyvinutý nový produkt stojaci stôl

Nám plech zďaleka nestačí. Preto sme začali robiť prieskum trhu a vyberať vhodný produkt, ktorý by doplnil náš sortiment. Po hĺbkovom prieskume trhu sme zistili, že výškovo nastaviteľný stôl má veľmi veľký potenciálny trh. Začali sme teda pracovať na prieskume produktov, preverovaní kvalitných dodávateľov, propagácii trhu atď. Dostali sme vynikajúcu spätnú väzbu z trhu a celkový predaj spoločnosti sa tiež výrazne zlepšil

2018

2018

Založená továreň na inteligentný nábytok a zriadené interné centrum výskumu a vývoja

Ako čas plynie, stály stôl sa stal čoraz obľúbenejším. Plánovali sme investovať do zriadenia továrne na inteligentný nábytok, ktorá bola dokončená v roku 2018. Zároveň bola založená nová spoločnosť Uplift a prijatí inžinieri a technici s viac ako 20-ročnými skúsenosťami v odbore z TIMOTION (industry TOP2) vyvinuli náš prvý elektrický stojaci stôl, ktorý otvoril novú kapitolu našej spoločnosti. V tom istom roku sme sa zúčastnili na prvej medzinárodnej výstave v Dubaji, aby sme predstavili našich 5 kategórií produktov (dvojmotorový stojaci stôl, jednomotorový stojací stôl, stojaci stôl v tvare L, pracovná stanica chrbtom k sebe a stojanový stôl s ručnou kľukou) medzinárodným zákazníkom a úspešne nadviazali mnohé obchodné spolupráce.

2021

2021

Továreň sa rozšírila

Priestor súčasnej továrne s nárastom objednávok zďaleka nestačil. V roku 2021 sme investovali do rozšírenia továrne z pôvodných viac ako 2,000 7,000 metrov štvorcových na dnešných viac ako XNUMX XNUMX metrov štvorcových, do pridania viacerých výrobných liniek a zavedenia inteligentných strojov a zariadení, len aby sme skrátili čas dokončenia objednávok, zlepšili proces kontroly kvality a napokon zlepšiť kvalitu produktov.

2022

2022

Nový obor – bezbariérový život

V súčasnosti má naša spoločnosť silné výskumné a vývojové kapacity. Okrem stojaceho stola naplno využívame aj elektrickú zdvíhaciu techniku ​​a začíname vstupovať do domáceho poľa vytvárajúceho bezbariérový život vrátane bezbariérových skriniek, bezbariérových umývadiel, bezbariérového ohniska a ďalších produktov. Naším cieľom je pomôcť ľuďom so zdravotným postihnutím a starším ľuďom ľahko sa vyrovnať s každodennými problémami.

2008
2013
2014
2018
2021
2022

prehliadka závodu

Kontrola kvality

Kvalita bola vždy na prvom mieste

Kontrola kvality vývoja nových produktov

Vzorový test

Vývoj a dizajn produktov sa snažia vyhovieť potrebám zákazníkov a zároveň zabezpečiť praktickosť a spoľahlivosť produktu a vykonávať komplexné funkčné testy na vzorkách, aby sa skontroloval a vyriešil každý možný problém.

Kontrola kvality
Kontrola kvality

Kontrola kvality hromadnej výroby

Vždy dodržiavajte štandardizovaný proces

01 Prichádzajúca inšpekcia
Prichádzajúca inšpekcia

Vstupné materiály produktu podliehajú určitému percentu kontrol odberu vzoriek podľa národných noriem.

02 Priebežná kontrola
Priebežná kontrola

Počas výrobného procesu sa budú vykonávať rôzne formy kontroly.

03 Kontrola polotovaru
Kontrola polotovaru

100% testovacia kontrola pre stĺp, 5% kontrola odberu vzoriek pre ostatné príslušenstvo.

04 Dokončená kontrola
Dokončená kontrola

Po dokončení výroby sa 5% výrobku zmontuje na kontrolu odberu vzoriek.

05 Odchádzajúca kontrola
Odchádzajúca kontrola

Pred odoslaním bude skontrolované množstvo a vonkajší obal produktu.

Certifikát dokazuje, že sme kvalifikovaní

UL
UP1B-BIFMA X5.5
Stôl s certifikátom TUV
CE
CE
UP1A-BIFMA X5.5
Certifikát TUV
Certifikát ISO9001
UL2 检 测 报 告
TUV-供应商
UL-供应商
专利证书
专利证书
专利证书
专利证书
专利证书
专利证书
专利证书
专利证书
专利证书
专利证书
专利证书
专利证书
专利证书
专利证书
专利证书
ochranná známka

Hlavný trh

V súčasnosti sú jej produkty exportované do viac ako 50 krajín a regiónov, najmä do Európy, Ameriky a Austrálie.

  • 50

    Exportná krajina

  • 10

    Vedenie na trhu

Hlavný trh
Nemecko
Australiat
USA

Británia

Dánsko

Holandsko

Belgicko

Poľsko

Fínsko

Litva

Ukrajina

Singapore

Južná Kórea

Japonsko

Kanada